Verze 1.3.0

2 Comments

Po měsíci se mLink opět dočkal několika větších změn. Musíme si tedy říci, jaké konkrétně.

 • Změna designu
 • Emaily o přidání plochy nebudou nadále chodit
 • SK verze + doména mLink.sk
 • Přepočet na Eura
 • Přehled historie reklamní plochy a reklamní kampaně

Nové logo a změna designu do elegantní podoby a záložek pro jednotlivé typy uživatelů je doufám vítanou změnou a povede ke spokojenosti všech. Hlavní změnou je ale přeložení webu do slovenštiny a také přepočet na Eura u slovenských webů. Hlavní měna jsou stále Kč, ale u webů SK se bude cena ukazovat v Eurech. Pro přepočet platí fixní kurz, který v tuto dobu je 26 Kč za Euro. Doufám, že naši slovenští uživatelé tuto změnu uvítají a budou v hojné míře přibývat, chystáme se samozřejmě v nejbližší době vstoupit na slovenský internet do SK katalogů. Navíc jsme koupili doménu mLink.sk! Kdybyste narazili na nějakou chybu v SK verzi (což se při transformaci mohlo stát), prosíme informujte nás a my ji hned opravíme.
No a ti, kterým chyběla přehledná historie koupených reklam jak u reklamních bloků tak v samotných kampaních, se dočkali přehledné historie u obou těchto objektů. Doufám, že tyto změny uvítáte. V dalším období je v plánu přidání nových formátů reklamy, nezůstaneme jen u textové reklamy.

This entry is filed under Změny na mLink. You can follow any responses to this entry through RSS 2.0. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

2 Responses to “Verze 1.3.0”


 1. grasmick acyclovir

  grasmick acyclovir…

  2009 Červen Archive at mLink.cz blog…

 2. social signals service

  social signals service…

  krdggbjvv itdop jhsrich ypxv mwcvomelokqksft…