Dobročinná aukce na mLink

Add a comment

Práve dnes, tj. 1 měsíc před Vánoci spouštíme na mLink ojedinelou aukci, která už se nebude opakovat. Pouze pro naše klienty jsme připravili dražbu dvouznakové cz domény 9y.cz. Dvouznakové domény jsou vzácné, nelze je už registrovat a jejich počet neporoste. Proto se jejich cena v budoucnu bude jen zvyšovat. O dvouznakové com domény se lidé doslova perou a utrácejí za ně nehorázné částky, mějte jednu i vy právě v CZ! O doménách si jistě můžete přečíst vše zajímavé na různých stránkách, ale to nejdůležitější je, že budoucí majitel domény zároveň přispěje NF Kapka naděje věnujícímu se pomoci nemocným dětem zejména s poruchou krvetvorby. Můžete přispět na nákup lékařského přístroje nebo dárky pro děti. Měsíc bude doména dražena proto, abychom pro děti vybrali co možná nejvíce. Zároveň výherce aukce dostane na mLink účet 500 Kč na nákup reklam.

A proč jsme se rozhodli dražit právě doménu? Víme že naši klienti se pohybují na internetu a může tak být právě zajímavá doména velmi důležitá pro jejich další působení na webu nebo rozšíření portfolia. Aukce probíhá jen po přihlášení do systému na stránce http://www.mlink.cz/aukce.php. Buďte prosím štědří, podpoříte dobrou věc!

This entry is filed under Deník. You can follow any responses to this entry through RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

  1. No Comments